Greenworks 7- in. 140T Кружен пила од иверица, 3509302
  • Неодамнешно

Greenworks 7- in. 140T Кружен пила од иверица, 3509302

DEN 222.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Greenworks 7-1/4 in. 140 T иверица кружна пила сечило тенок керф за прецизни парчиња. Челични заби со супер остри рабови за брзи, беспрекорни намалувања. Голем број на заби за помалку раздвојување, подобрена точност. Големо броење на забите за да се намали иверица, облоги и фурнир рамномерно и непречено . изработено од јаглероден челик со заострени задни заби, ова сечило за пила од иверица има полиран тело од јаглероден челик и е оценето за 8000 вртежи во минута.