Betseенски основни чорапи со ниско сечење на Бетси nsонсон, чорапи без лагер, пакувања
  • Неодамнешно

Betseенски основни чорапи со ниско сечење на Бетси nsонсон, чорапи без лагер, пакувања

DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чорапи со ниско ниво на жени, 10 ги спакуваат нашите основни чорапи со ниско сечење се дизајнирани за удобност. Совршено за секојдневно носење. Доаѓа во пакет од десет во разновидни цврсти бои. Големина 3% спандекс • машинско миење; сува суво ниско; Не ги избегнувајте нашите основни чорапи со ниско сечење за жени се дизајнирани за удобност. Овие чорапи без шоу се забавни и удобни, совршени за секојдневно носење . мека, лесна и удобна - овие лагерни чорапи се меки, лесни и се протегаат и ќе одговараат на нозете како ракавица. Инженерски за перформанси, тие обезбедуваат фино вклопување и не се ништо помалку од удобноста на перничињата . Премиум квалитет и долготраен - направен со внимание на секој сложена дета detail, овие кул чорапи без шоу за жени се трајни и направени да траат. Тие не се тенки или слаби и ќе ја одржат својата форма по миењето . удобен третман за нозете - нашите модерни женски чорапи се удобен третман за нозете и одлични за да се држат наоколу. Тие прават одличен подарок за пријателите и семејството и се нешто што некој ќе го носи.