Благородна куќа Калгари стоечка огледало, четкан месинг
  • Неодамнешно

Благородна куќа Калгари стоечка огледало, четкан месинг

DEN 3199.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

На секој му треба огледало со целосна должина за да се осигура дека сè е на место пред да се соочите со денот со доверба. Одликувајќи се со едноставна, но извонредна рамка од не'рѓосувачки челик, нашето постојан огледало е задолжително за секоја просторија. Неговата рефлексивна површина не само што ќе ја осветли вашата соба, туку ќе го истакне и постојниот мебел на сите најдобри начини. Ова заслепувачко огледало е направено со висококвалитетно изработка од неверојатно издржливи материјали, со што ова е совршен додаток на која било просторија од вашиот дом. Со елегантен и функционален дизајн, ова огледало ќе и ’даде на вашата соба моментална надградба во стил. Рамка за стилот : Рамката на ова огледало се состои од материјал од не'рѓосувачки челик, што го прави овој неверојатно издржлив и лесен за одржување. Завршено со четкана боја на месинг, оваа рамка го нагласува неговиот модерен стил. Рефлегантен облик : ова огледало има чиста правоаголна форма што ќе му даде на секоја просторија дополнително засилување на софистицираност. Совршено за оние кои сакаат чист изглед, нашето огледало го претвора секој обичен простор во еден од зачудувачки стил. Димензии : Изберете додаток што е совршена големина за вас и вашиот мебел. Ова огледало е 18,00 ”w x 1.00” d x 83.00 ”H. herе сакате колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на ова постојан огледало. Не собрание : Ова огледало е подготвено да се користи директно од кутијата. Не е потребно собрание. Вклучува : Едно (1) Посно огледало. Материјал : калено стакло. Материјал за рамки : Не'рѓосувачки челик. Назад материјал : Фаукс дрво. Заврши : огледало. Заврши рамка : Четкан месинг. Рачно изработени детали. Не е потребно собрание. Димензии : ширина 1,00 инчи длабоко x 18,00 инчи широк x 83,00 инчи високи.