Река Ступел Индустри, која тече чиста небо, природа боја, капе галерија за сликање, завиткано платно, печатена wallидна уметност, дизајн од Лиза Риџерс
  • Неодамнешно

Река Ступел Индустри, која тече чиста небо, природа боја, капе галерија за сликање, завиткано платно, печатена

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : природа; Земјиште; Надвор; Вода; Сликарство; Сценографија; Пејзаж. Дизајн од Лиза Риџерс.