Трговска марка ликовна уметност houndstooth vi платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност houndstooth vi платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка

DEN 2601.60

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Hound Stooth VI“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.