Анти брз автоматски отвор за отворање на шатори за плажа Преносен ултравиолетово-отпорен риболов
  • Неодамнешно

Анти брз автоматски отвор за отворање на шатори за плажа Преносен ултравиолетово-отпорен риболов

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Сонце сенка и ултравиолетово-докажано. За плажа, риболов и кампување. Автоматско отворање. Издржлив, корисен шатор за риболов, пикник или забава на плажа. Спецификација : Тип : 1 до 2 лица со големината : 50см (дијаметар) Шатор Големина : 200*120*130см (кога е целосно распространет) Материјал : 170t Водоотпорен полиестер УВ 50+Боја : Зелена, сребро, розово пакувања Вклучува : 1 x Tend1 x Carry Bagnotes : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите. Ви благодарам! Сонце сенка и ултравиолетово-докажано . за плажа, риболов и кампување . Брзо автоматско отворање . шатори за шатори и торбички за држење песок за фиксирање под ветровити услови . Специјална сребрена обложена 170 Т полиестерска ткаенина, отпорна на вода и отпорен на УВ.