Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Севкупно собрана големина : 15 "x 10 7/8" x 11 1/2 ". Идеално преносно решение за папки со висина со големина, во која има цврста рачка со удобно залепување. Пространа во капакот за лесен пристап до предмети што најчесто се користи и на најважните работи за канцеларии. Издржливата брава го одржува капакот безбеден и содржината, користете мала капка или поштенска вратоврска за дополнителна безбедност. Индексираниот капак овозможува повеќе кутии за датотеки да бидат наредени за ефикасно користење на просторот за складирање.