Тенок перформанс на Русел Машка и голема машка изведба, до 5xl
  • Неодамнешно

Тенок перформанс на Русел Машка и голема машка изведба, до 5xl

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тенок плетени пантолони на Расел, се направени од ткаенина од поли/спандекс мешавина од 4 начини на истегнување што се движи и се протега заедно со вас, обезбедувајќи максимален опсег на движење. Dri-Power360 Technologht Technology ќе ве остави суви за време на тренингот. Рефлективните елементи ве одржуваат видливи, дури и во услови на слаба осветленост. Патентите со долните нозе го олеснуваат влегувањето и излегувањето од нив. Меката еластична лента за половината со Draw Cord е прилагодлив и обезбедува удобно вклопување. Нашиот машка машка тенок, тенок, Pant Pant е совршен додаток на вашата тековна опрема за вежбање. Достапно во разновидни бои. Истегнување ткаенина се движи со вас во поширок спектар на движење. Dri-Power 360 Technologht Technology ве одржува суви и удобни. Рефлективните селани на топлина обезбедуваат видливост во услови на слаба осветленост. Пространи и безбедни странични џебови од патент. Зипер на отворите за нозе ги прави овие лесни за лизгање и исклучување пред и по тренингот.