Тајни богатства женски и женски плус сатен -хемија ноќница
  • Неодамнешно

Тајни богатства женски и женски плус сатен -хемија ноќница

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тајните богатства султираат мека сатен печатена хемиска хемија (жени и жени плус) осигурува романтична вечер што никогаш нема да ја заборавите. Овој секси фустан за спиење со богати црни чипка на чипка и длабоки пресеци на V-назад создава крајно влијание. Прилагодливи ленти и контрастна еластична под -под -еластична осигурајте удобно вклопување. Оваа бујна мат полиестерска сатенска драпеност за да одговара на вашите криви. Зачудувачкиот печатење на роза е достапна со црна или бледо розова земја. Поставете го под цврста облека од црна или розова печатење за вашата маѓепсана вечер! Исто така, тоа може да се пее машината и лесната грижа за вас. Тајните богатства женски и жени плус хемија.