Phенски микро и чипка гаќички, 3 пакувања
  • Неодамнешно

Phенски микро и чипка гаќички, 3 пакувања

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пакетите за пакувања BCBGMaxazria 3 пакети се изработени со мешавина од најлон и спандекс за да ги прегрнат кривините. Одликувајќи се со цветна чипка, оваа гаќичка ќе ве натера да изгледате и да се чувствувате секси минимално покривање. Детали за чипка. Мек микрофибер. Машинско миење ладно со слични бои.