Преиспитано тркало за легури на алуминиум ОЕМ, насликано светло хипервервер, одговара на 2015 година- Audi A3
  • Неодамнешно

Преиспитано тркало за легури на алуминиум ОЕМ, насликано светло хипервервер, одговара на 2015 година- Audi

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедат на клиентите широк спектар на компоненти, опрема и делови за замена со висок квалитет, за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, Каи нуди реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 8, 46мм, 10 портпари, 5 лага, шема на завртки од 112мм, сите насликани светли хиперсилвер. Тоа одговара на вашиот Audi A3 2015-2018. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 8 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, насликано светло хиперсилвер, се вклопува во 2015-2018 година Ауди А3 18 x 8, 46мм Офсет, 10 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 112мм, сите насликани светли хиперсилвер, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.