Униформи млади машки панталони за колеџ со директно нозе
  • Неодамнешно

Униформи млади машки панталони за колеџ со директно нозе

DEN 622.40

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашата памучна мешавина Класична вклопување директно е совршена за работа или носење викенд. 8 ул. Памук мешавина од треска. 2 црвени џебови со џеб за монети. 2 џебови за заварување. Права нога. Отпорен на брчки. Машинско миење.