Стерлинг сребрен родиум позлата со двојни цевки сребрени сјајни обетки
  • Неодамнешно

Стерлинг сребрен родиум позлата со двојни цевки сребрени сјајни обетки

DEN 655.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете ја оваа обетка за сребрена облик во вашата колекција. Еден обрач е обложен со сребрен сјај, додека 2 -ри обрач за блокирање е полиран. Овој двоен обрач паѓа 1 инч за да се забележи. Затворањето на врвот на кликнување го обезбедува ова на место. Стерлинг сребро. Родиум позлата. 25мм двојна цевка сребрена сјај.