Трговска марка ликовна уметност Шпанија Акварел мапа Канвас уметност од Мајкл Томпсет, бела мат, црна рамка, архивска хартија
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Шпанија Акварел мапа Канвас уметност од Мајкл Томпсет, бела мат, црна рамка,

DEN 928.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко парче, изработено, има шарена акварелна мапа на Шпанија. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Парчето е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија што е текстурирана.