Деца од Garanimals момчиња карго панталони, големини 4-10
  • Неодамнешно

Деца од Garanimals момчиња карго панталони, големини 4-10

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доаѓајќи силно за сезоната, 365 деца од товарните панталони на Гаранималс. Супер удобно, со повлекување на еластична лента за половината, овие убави панталони имаат многу џебови за да може да ги задржи сите свои богатства безбедни. Лесен избор за училиште или пошироко, и двајцата ќе го сакате случајно полиран стил што ги прави овие панталони сензационален избор за секоја пригода. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : две странични џебови; Два џебови од карго и еден џеб за вратило. Карактеристики : Faux Fly. Товарни панталони на момчиња од 365 деца од Гаранималс.