Преку бесконечното море Сликарство печатење на завиткано платно
  • Неодамнешно

Преку бесконечното море Сликарство печатење на завиткано платно

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Професионално рачно истегнување, завиткано во одржливи, не-водени woodarrives подготвени да се обесат „преку бесконечното море“ за сликање на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Професионално рачно испрекинат. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.