+ A by Monica + Endy Organic памук со долг ракав со едно парче покритие, големини предми - месеци
  • Неодамнешно

+ A by Monica + Endy Organic памук со долг ракав со едно парче покритие, големини предми - месеци

DEN 204.80

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

М + А од Моника + Енди со долг ракав едно парче едно парче едно парче долги ракави + панталони, лесни за и исклучени асиметрични двонасочни патенти од предниот врат до левата нога; ги олеснува промените на пелена, конвертибилни нозе на преклопување и конвертибилни преклопувања на рака. слободен олово, фталат и ретардант на пламен. Сертифицирани сертифицирани; Водечки стандард за животна средина за органски текстил.