Miabellaенски Carat Carat Aquamarine Carat Diamond 10kt Rose Gold Halo Halo 2-парче невестински сет
  • Неодамнешно

Miabellaенски Carat Carat Aquamarine Carat Diamond 10kt Rose Gold Halo Halo 2-парче невестински сет

DEN 7344.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Овој модерен прстен е совршен за славење на специјални моменти и додавање на допир на елеганција на вашиот стил. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Направено во злато од роза од 10kt. Аквамарински скапоцени камења. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Март Роден камен.