Графички маици со лого за правда, 2-пакувања, големини 5- & плус
  • Неодамнешно

Графички маици со лого за правда, 2-пакувања, големини 5- & плус

DEN 288.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добијте двојно повеќе од графиките со графички мета за оваа правда за девојчиња 2-пакет! Направени од мека маичка, овие симпатични тимови ќе ја задржат нејзината удобна и кул цела сезона. Пар со своите омилени фармерки или хеланки за класичен изглед, кој е сигурен дека ќе стане главен дел во вратата во училишната гардероба! Кратки ракави. Печатење на лого. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.