Памучни најважни работи со целосен краток кратки кратки
  • Неодамнешно

Памучни најважни работи со целосен краток кратки кратки

DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чувајте го вашиот изглед класичен и удобен со краткиот кратки кратки памучни гаќички на Елита. Одликувајќи се со фигура со високи нозе и разноврсен висок пораст, нашата ултрасофт, премија од памучна мешавина долна облека обезбедува целосна задна покриеност во елегантна силуета. Нежните градежништво, зашиена памучна гума, не-грабеж еластична лента за половината и 4-насочна измислица за истегнување, обезбедуваат целосна удобност што не е пинч. Машината што се мие, нашата класична памучна гаќичка ќе ја одржи својата форма преку повеќе миења. Вклучува еден пар гаќички со висок пораст. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Елегантна и удобна памучна мешавина од високо издигнување. Ултрасофт Премиум измислица за мешавина од памук обезбедува целодневен удобност и дишење. Дизајн со висок пораст со конструкција без удобност. Вклучува еден пар класични брифинзи со висок пораст.