Чудо девојки на нација еднорог и врвно печатено печатено прикривање, 2-пакувања, големини 4- & плус
  • Неодамнешно

Чудо девојки на нација еднорог и врвно печатено печатено прикривање, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 479.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлично за плажа, базен или езеро, овие шорцеви за пливање од Wonder Nation имаат UPF 50+ заштита за безбедно и стилско време на сонце. Истепената ткаенина се движи со неа додека преклопена лента за половината со ткаенина со меки растителни вредности и помага да остане пријатно додека плива. Повлечете стајлинг. Преклопете над еластичната лента за половината. Мека, истегната ткаенина. UV50+ заштита. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. UV50+ пливање шорцеви за девојчиња од Wonder Nation.