Трговска марка ликовна уметност Woodlands Божиќ III CANVAS ART BY BACKER BACKER BACKER BECKE, црна рамка
  • Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Woodlands Божиќ III CANVAS ART BY BACKER BACKER BACKER BECKE, црна рамка

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Вудлендс Божиќ III“ платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.