Кат ТВ штанд со вртливата заграда за телевизори до 65
  • Неодамнешно

Кат ТВ штанд со вртливата заграда за телевизори до 65

DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние придонесуваме за обезбедување добро дизајнирано, целосно функционално ТВ-држач за монтирање загрижено за визуелното искуство на луѓето. Овој современ ТВ -штанд е дизајниран за визуелно уживање, роден за промена на животниот стил. Изработено со фино црна боја, издржлив пол за поддршка на железо и стакло со калено стакло дебело 8мм, тоа е економично со добра стабилност. Дали барате ТВ -кревач за да имате попријатен ТВ момент? Ова ќе одговара совршено за ТВ -то на пазарот, како Sony / Samsung / Vizio / Sharp / Tcl / Hisense / LG / Panasonic / Sharp! Тоа е прилагодливо на три различни висини, од 48,3 "до 54,6 ", доволно висок за да се крене над вашиот кревет и потоа можете да гледате телевизија во удобност. Подетални информации : Достапно на VESA : 200 (H) X 200 (W) - 400 (H) X600 (W) MM, 200x200, 200x300, 300x200, 200x400, 300x300, 300x400, 400x400, 400x600mm, ТВ компатибилност : 32 " - 65 ". Овој универзален ТВ -штанд за вртење на подот одговара на повеќето 32 37 42 47 50 55 60 65 инчи телевизори. Способност за тежина : до 88 bs. Прилагодување на висината : 48,3 "-54.6". ОСНОВА : 8мм цврсто калено стакло. Универзален дизајн : Оваа универзална телевизиска монтажа со големи загради се вклопуваат од 32 "до 65" LCD/LED телевизори, железен пол и стаклена стаклена база од 8 мм е доволно цврста и стабилна за да носиме ТВ 88 bs. Адаптирањето на ТВ -ВЕСА со шема на пад на завртката помеѓу 200 (W) mm x 200 (H) mm и 600 (W) mm x 400 (H) mm, погоден за повеќето телевизори за LCD/LED . прилагодлива висина и вртење : Два кабел за левта Управување и заштеда на простор : Овој агол ТВ штанд ќе го отвори подот, ќе ја направи вашата спална соба или дневна соба или просторијата за состаноци поголема. Со прстени за собирање жица на задниот дел од столбот, можете лесно да ги чувате каблите уредни и организирани. Ел од различни височини може да се прилагоди на заградата. Овој универзален ТВ-штанд за вртење со монтирање може да се врти лево или десно (-30 до +30 степени), овој елегантен дизајн ви овозможува лесно да ја изберете најздравата позиција за гледање и да гледате телевизија без разлика каде сте во вашата соба.