Лесна улица се радува на лак пумпи
  • Неодамнешно

Лесна улица се радува на лак пумпи

DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Радувајте се на лесна улица може да биде вашата пумпа за пети на трендот на сезоната. Деталите за лак и женствено преклопување прават модна изјава додека мекиот подножје ќе ве одржува да останете удобни цела ноќ. Доживејте совршена мешавина на мода и удобност. 1,5 инчи потпетица за фустани. Лесен флекс или танцова надворешна плоча. Украс на лак. Женски преклоп со детали. Подготвена влошка. На трендот на плоштадот.