Избледена слава на Contourенски контура појас
  • Неодамнешно

Избледена слава на Contourенски контура појас

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова може да изгледа како обичен кожен појас, но погледнете малку поблиску : двојната тока на измет го прави прилично уникатен. Со повеќе дупки, овој појас го обезбедува тоа совршено вклопување за вашето тело. Овој широк појас е изработен од лажен материјал што изгледа и се чувствува како вистинска работа. Спарете го со омилениот пар шорцеви или фармерки. Избрана слава на Contourенски контура за појас : Вештачки изработен. Прилагодлива. Двојна тока на шут. Избришете чиста.