Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Неодамнешно

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 1600.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Клучни карактеристики и придобивки : Брзо печатење и копирање. Висококвалитетен ласерски излез. Производство на јасни, богати црни излези до 2400 x 600 dpi резолуција за печатење со ниска цена на страница што ви ја обезбедува ласерската технологија. Самостојно копирање, не е потребен компјутер за да се направат копии. Скенирање на боја на рамна боја. Флексибилно предавање на хартија. Подложината задна лента за излез овозможува исправена патека за хартија и е идеално кога користите слот за бајпас со еден лист за печатење на коверти или подебели медиуми. Што е вклучено : Брат DCP-7030. Кертриџ.