Ранец на Хакни - сива црна боја
  • Неодамнешно

Ранец на Хакни - сива црна боја

DEN 800.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ранецот Хакни е директно решение за скоро секој урбан, дво-тркалачки предизвик за транспорт. Содржи лаптоп од 15 инчи, три широки внатрешни џебови и два надворешни џебови. Произведено во Италија од стандардна водоотпорна текстилна и оригинална кожа затемнета од зеленчук. Рачно изработено со употреба на блузигни водоотпорен текстил. Се одликува со подлога од 15 ”лаптоп, три широки внатрешни џебови и два надворешни џебови. Карго -лентата е одлична за приложување на шлемови или светла. Капичето за градите се заклучува во Хакни за подобра стабилност додека се возите. Изработени со најдобрите детали за кожа од кожа од 3,5 мм.