Деца од Гаранималс Редовен Бермуда краток, брои, пакет
  • Неодамнешно

Деца од Гаранималс Редовен Бермуда краток, брои, пакет

DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

365 деца од Garanimals Девојки 2-пакувања со прислушувани шорцеви во Бермуда го олеснуваат зачувувањето на удобните најважни работи за плакарот на вашите мали девојчиња. Измешајте ги и совпаѓајте ги овие цврсти основи со кое било од нејзините омилени 365 деца од врвовите на Garanimals за да ја заврши својата облека од денот. Таа ќе ја сака удобноста, ќе ги сакаш пакетите за заштеда на пари. Достапно во големини 4-10. Сет со 2 парчиња вклучува : 2 пара шорцеви. Влечење на стајлинг; Faux лета. Две предни џебови и два џебови. 69% памук/27% полиестер/4% спандекс. Увезени. Машина за перење. Увезени.