Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, сива, должина од 1 4 ширина 72
  • Неодамнешно

Колекција за прилагодени хоризонти, безжична соларна сенка, сива, должина од 1 4 ширина 72

DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозорец. Сончевите нијанси ја блокираат топлината и сјајот од сонцето без да го жртвуваат погледот. Елегантен и едноставен дизајн им дава на вашите прозорци чист изглед, додека обезбедува до 90% УВ заштита за да помогне да го задржите вашиот мебел и тротоарите од исчезнување. Безжичен дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се меша со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштате сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичен дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или миленичиња, со што Леволор безжични соларни нијанси е овластен најдобар за детски производ. Колекцијата Horizons 10 има соларни ткаенини кои носат елегантен и софистициран изглед на вашите прозорци. Levolor Custom Horizons 10 Collection Collection безжична соларна сенка : Обичај направен за совршено вклопување. Блокира топлина, а не погледот. До 90% УВ заштита. Безжична операција, сертифицирано најдобро за деца. Внатре во монтирање. Вклучен хардвер. Вклучува стандардна валенција со вметнување на ткаенина што одговара. Инструкции за лесни за инсталирање. Лесно за чистење.