Правда девојки кратки ракави предни совршени маица, големини XS -xxl
  • Неодамнешно

Правда девојки кратки ракави предни совршени маица, големини XS -xxl

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашата модарија ќе ја сака Justice Girls кратки ракави Snap Front Perfect Mirt! Оваа симпатична маица има предно деколте и забавен предниот дел од предниот дел-сите надополнети со пролетната боја на вашите девојки! Достапно во Виола Стрип, ефект на боја на нане, ефект на боја на фестивал Фуксија, лента со бисер Хедер, црно цветно сеопфатно печатење. Предвремени детали. Зелена салата полите на ракавите и половината. Лого на метална правда на половината. Девојки со кратки ракави предни совршени маица по правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни стилот на развој на вашата девојка постојано .. Правда. Спортски производи на Америка.