Rock & Rock & Repubier highенски висок ролери со висок пораст Скин Jeanан
  • Неодамнешно

Rock & Rock & Repubier highенски висок ролери со висок пораст Скин Jeanан

DEN 399.68

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Rock & Repubilенски женски висок ролери Висок пораст Скин Jeanан. Rock & Rock & Republic, женските високи ролери со висок раст, слаби фармерки се направени од врвна ткаенина за одлично истегнување и закрепнување. Тенок тексас ги прегрнува и ги истакнува вашите криви. Размахвано, избледено миење и зашивање на контраст го комплетира овој одличен изглед на висок пораст. Бидете подготвени да карпате цел ден или ноќ. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Тенок низ колкот и бутот. Zip лета со затворање на копчињата за лого. ИНСЕАМ : Краток 28 ", Среден 30", долг 32 ". 10" Мидриз. Размахване и избледена. Увезени. Стил# RFA0802.