Тајни богатства женски и женски плус големина на спиење со големина
  • Неодамнешно

Тајни богатства женски и женски плус големина на спиење со големина

DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Закупете, спиење или што и да имате на вашата агенда, направете го тоа во удобност и стил со супер-мекиот француски Тери Спиј на тајните богатство. Доволно пријатно за ноќно, доволно симпатично за ден. Исклучиво на. Моделот е 5'10 “и носи големина S. Опуштено вклопување. Тркалезно деколте; стил на пуловер. Долги ракави. Врвот од тајните богатства.