Уметнички ткајачи Медалјон Традиционално подрачје килим
  • Неодамнешно

Уметнички ткајачи Медалјон Традиционално подрачје килим

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одличен вовед на гроздобер стил во вашиот дом, колекцијата „Вајлдер“ нуди топли килими со тон. Со стратешки вознемирувачки и прецизни обрасци, оваа колекција е совршена за кујна или јадење област. Имајќи низок куп од 0,28 инчи, тој е идеален за области со висок сообраќај. Машина ткаена во Кина со 100% полиестер. Само чисто,. 100% полиестер. Машина ткаена во Кина. Без куп. Дебелина : 0.078 ". Разновидност на големини на располагање. Овој разноврсен килим има прекрасен ажуриран традиционален дизајн за безвременски изглед на удобна точка на цените . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со висок сообраќај Од вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници . Стилски и безвременски, оваа колекција ќе додаде шик изглед на кој било простор . Функционалниот куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина прво. Канистер вакуумите без шипки за тепачки се оптимален вид вакуум за употреба на килими, но исто така можете да го користите и прилогот за рачни рачни На исправен вакуум. Препорачано е подлога за килим.