Scrubstar Collectionенска премиум колекција, истегнете го Rayon Pull-On Scrub Pant
  • Неодамнешно

Scrubstar Collectionенска премиум колекција, истегнете го Rayon Pull-On Scrub Pant

DEN 495.52

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Loveе ја обожавате нашата најнова премија за премија, Rayon Rayon Scur-On Scrub Pant од Scrubstar, во овој ултра стилски женски влечен пант. Оваа пантолона има внимателни детали како странични споеви на странични споеви со контрастно зашивање, сеопфатна еластична лента за лого на starвездите и инсекти за цевки за контраст во џебовите. Haveе имате многу простор за носење на најважните работи со двата заоблени предни џебови и дополнителен карго џеб. Истегнете ја ткаенината на Рејон Твил со мешавина од полиестер, рајон и спандекс се движат со вас во текот на вашиот работен ден. Panенски чистач Пант. Еластична лента за половината со шема на starвезди. Две предни џебови. Еден карго џеб. 75% полиестер/ 21% рајон/ 4% спандекс твил.