Долготрајниот палто на Badgely Misschka, Longенски палто со крзно
  • Неодамнешно

Долготрајниот палто на Badgely Misschka, Longенски палто со крзно

DEN 1068.64

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Свртете ги главите, во оваа зачудувачка крзно од крзно од Бадгли Мишка, со оригинална шема на питон. Јакната со средна должина е дизајнирана со стилски големи скули, елегантни двојни џебови и дискретно затворање на предната кука. Палто со средна должина за жени. Модел на Пајтон. Направено со Bunny Faux Fur. Затворање на предната кука. Големи скули. Единечни гради. 38 ”должина. 100% полиестер. Суво чистење.