Уникатни поволни цени за женски каиш на глуждот Rhinestone stiletto потпетици сандали
  • Неодамнешно

Уникатни поволни цени за женски каиш на глуждот Rhinestone stiletto потпетици сандали

DEN 350.08

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нашите потпетици на Rhinestone Stiletto се совршен гламурозен додаток на вашата облека за забави оваа сезона, со потпетица на ринестон Стилето, тимот со фустан и спојката за изјава за да го завршите вашиот матурски изглед. Повод : Пром, викенд, вечер. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Пета Висина6 - 4 36 -9 3 1/37 - 5 37 - 9 1/4 3 1 /38 - 6 39 - 9 5/8 3 1/39 - 7 40 - 10 3 1/ 310 - 8 - 41 - 10 1/4 - 3 1/311 - 9 - 42 - 10 5/8 - 3 1/3 Единствени поволни цени за женски каиш на глуждот Rhinestone stiletto пета сандали Вамп : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс. Затворање на тока. Стилето пета. Отворен пети. Лента за глуждот. Дизајн на Rhinestone.