Девојки за револуција во слободен стил, плетени хеланки, 3-пакувања, големини 4-12
  • Неодамнешно

Девојки за револуција во слободен стил, плетени хеланки, 3-пакувања, големини 4-12

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа слободна револуција 3-пакет хеланки е задолжително за нејзиниот плакар. Од суштинско значење за мешање и совпаѓање во кое било време од годината, овие лесни панталони за влечење се без напор, слатки и исклучително удобни, со покриена еластична лента за половината и супер-мека ткаенина за истегнување. Совршено за спарување со кој било врв, качулка, маица или туника. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара хеланки. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетено плетење. Девојки 3-пакувања плетени хеланки од револуција во слободен стил.