Celvet Futon софа кревет со две перници, кабриолет кауч за дневна соба и спална соба, праска
  • Неодамнешно

Celvet Futon софа кревет со две перници, кабриолет кауч за дневна соба и спална соба, праска

DEN 5264.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

5 метални нозе го прават тоа поцврсто, а капацитетот на тежината е до 600 bs. Сè што треба да направите е да ги вметнете потпирачите за рака на седиштето и да ги прикачите нозете. T T Tupholstery материјал : Velvet. t t удобно и не е лесен за деформирање-Нашиот кадифено тросед е покриен со кадифено собрано кадифе. Не се потребни дополнителни алатки. Капацитет за тежина на тежината t t600.