Сатон дома мода lbs пондерирана удобност близнак 66 x86
  • Неодамнешно

Сатон дома мода lbs пондерирана удобност близнак 66 x86

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова лесен фрлање може да ви помогне да останете опуштени каде и да сте. Без разлика дали сте на пат на патот, летате или едноставно се опуштате дома, ова повеќенаменско фрлање од 5 фунти носи утеха и релаксација каде и да одите. Исто така, дизајниран е да помогне во обезбедувањето на симулација на длабок притисок, ова фрлање ви помага да постигнете мин, реставративен сон додека летате. Исто така, помага природно да се ослободи стресот и вознемиреноста, што е вообичаено кај некои флаери за прв пат. Нашата пондерирана пондерирана ќебе за ладење има и иновативни, машини што може да се перат и сушење технологија. Нема потреба да се расправате со миење на самото место или капаци на дувлата. Оваа конструкција со лесна грижа е дизајнирана за секојдневна употреба, без оглед колку е неуредниот живот. Систем за влага за влага : шири влага за да се овозможи брзо испарување за удобност. Ткаенина за ладење : Технологија на ткаење што обезбедува долготраен ефект на ладење. Направено со употреба на ултра-перничиња ткаенини. Мека за допир, дизајн за дишење. Заштитна технологија за очекување на патенти за патент безбедно ги штити мониста за да се обезбеди истекување за време на циклусот на миење и сув. Кутија за ватирање за да се обезбеди рамномерно дистрибуирана тежина во текот на ќебето. Машинско миење и суво. Пополнете : Пополнување на полиестер и стаклени мониста.