Ват Трансформатор со фото ќелија и тајмер
  • Неодамнешно

Ват Трансформатор со фото ќелија и тајмер

DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подобрете ја убавината на вашата водена градина користејќи го овој мулти-лесен трансформатор со 100 вати со фото ќелија и тајмер. Може да се користи во повеќе светла на езерцето или други апликации за градина што бара трансформатор. Доаѓа со 4-светло кабел за брзо поврзување и има и можност за монтирање на отворено и во затворен простор. Откако ќе се затемни, фотоцелата и тајмерот веднаш ќе се активираат. Тајмерот може да се постави за Auto, 4, 6 или 8 часа заедно со фотоцелата направена од пластика, фотоцела делува веднаш во темнината, има и можности за монтирање на затворено и на отворено.