Без граници на кардиган и култура на јуниори, сет со 2 парчиња
  • Неодамнешно

Без граници на кардиган и култура на јуниори, сет со 2 парчиња

DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставете го вашиот изглед во шик стил со овој без граници кардиган и сет на земјоделски култури. Овој кардигански сет има пад на рамената, преден резервоар за пресврт и е достапен во четири забавни бои за да се меша и да се совпаѓа со вашата гардероба за крајната облека. Исклучиво на. Материјал : тело : 65% полиестер/35% рајон; Поставена лига од крзно : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 џемпер и 1 резервоар. Карактеристики на кардиган : Отворен фронт; долги ракави; исечен; Сеопфатна ткаенина со ребра. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; V-врат; без ракави; исечен; Пресврт фронт. Компанија и тенк со врвен џемпер на резервоарот за жени од без граници.