14к бело злато мажи и жени 24 искривени ѓердан од ланец Дорика
  • Неодамнешно

14к бело злато мажи и жени 24 искривени ѓердан од ланец Дорика

DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

14 K бело злато мажи и жени 24 "2,10мм искривени ѓердан од ланец Дорика со брава од 030 мерач и јастог. Брилијантно фалсификувани да создадат зачудувачки приказ на сложена изработка, ова 14 каратско злато го искриви ланецот Дорика, синџир на Дорика, не некомпромитиран стил и убавина за разлика од никој друг. Различни во должината на ланецот 10 "-24 " и големини 1,35мм-2,10мм, го имате вашиот избор од нашето мноштво опции. Една боја не е доволно? Овој ланец доаѓа во традиционалното жолто или бело злато и дво-тон варијации на варијации на варијации на варијации на Розово/ бело злато или жолто/ бело злато. Мора да има за вашата колекција што ќе додаде дека талентот што ја баравте. Погоден и за машки и за женски вкусови. Овој ланец доаѓа со лесно обезбедување затворање на заклучување на јастог. 100% Загарантирано задоволство Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Бело злато.