Women'sенска широка лента за половината се повлекува на земјоделските култури
  • Неодамнешно

Women'sенска широка лента за половината се повлекува на земјоделските култури

DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Влегувањето на половината на Womenенски Jordордаче, влечењето на половината во исечена должина е удобен додаток на вашата гардероба. Со вклопувањето и ткаенината за истегнување на нозете ќе бидете подготвени за она што некогаш ви го носи денот. Се одликува со влечење на лентата за половината за додадена удобност, ткаенина за истегнување на врвен квалитет и исто така е ласкава. Ногачите се одлични во вашата гардероба бидејќи тие се лесни за или обичен или фустан изглед. Клиентите ја сакаат широката лента за половината бидејќи сметаат дека е повеќе поддржувачки и ласкав на телото. Исечен Jeanан. Широк лента за половината. Супер истегнување. Копче предниот патент лета. Премиум ткаенина за квалитет. Фигура ласкава.