Текстурален фустан за време на време на време на време на време
  • Неодамнешно

Текстурален фустан за време на време на време на време на време

DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барате лесен стил и удобност? Овој пат и фустанот за ракав на трепет е само нешто, со опуштено вклопување во текстурирана памучна ткаенина што создава безгрижна вибрација. Квадратно деколте и затегната половината со временски ремен го воздигнуваат изгледот. Само повлечете го, додадете пар канали од клинови и одете или патики од платно! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : текстурирана ткаенина; наредени; квадратно деколте; отстранлив само-појас; трепка полите. Фустан со текстуриран ракав за ракави на женски трепет од време и вистинито.