Софија ги заплашува од Софија Вергара женска контура од бролета
  • Неодамнешно

Софија ги заплашува од Софија Вергара женска контура од бролета

DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контурата „Софија Вергара“ на „Контура“ нуди одлична поддршка во комбинација со непречен дизајн во прилично стил на Блалет. Тоа е дека секојдневниот градник што ќе го сакате да го носите со прилагодливи, кабриолетни ленти и отстранливи влошки за да го прилагодите вашиот изглед. Од колекцијата за интими на Софија Вергара за. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Bralette Contorneado de Sofia vergara ofrece gran soporte y un diseño sin costura en un lindo ledo estilo bralette. Es el sujetador de uso diario que te encantará usar con tirantes ajustables y convertibles, y relleno Отстранлив пара адаптарло за изглед. De la colección de ropa íntima de sofia vergara para. Материјал : 89% најлон/11% спандекс/89% Nailon, 11% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Вид на чаши : Безжични чаши за контура со отстранливи влошки/Copas contorneadas sin aro con relleno Отстранлив. Покриеност : Комплетна/Коберттура Комплетна. Ниво на поддршка : Средно/Нивел де Сопорт Медио. Затворање : Стајлинг на пуловер/Пулвер на Естило. Ремени : Прилагодливи, кабриолет/Ajustable, кабриолет. Карактеристики : Беспрекорен дизајн; мека плетена ткаенина/дисеко грев костура; Тела де Суве Теџидо. Intи женска контура од контурата од Софија Вергара интимира.