Време и време женски вафл селански врв
  • Неодамнешно

Време и време женски вафл селански врв

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Трендовски ракави со балон и класична текстура на вафли одвојуваат време и селанецот на Тру до следното ниво на чудесната. Опуштено, но сепак стилски, овој врв е и симпатичен и удобен и лесно се лизга во вашите планови за викенд. Сосема без напор, повлечете го со фармерки или џогери за непобедлива обична облека. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40 %% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Изрез деколте со копче за копчиња. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги балон ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : текстура на вафли. Вафл селанец врвот за жени од време и Тру.