Среќа-е-штрајк, тркалезна глава на свирка, Оз, графикон зелена, крпи, слатководни, брои, риболов свирки
  • Неодамнешно

Среќа-е-штрајк, тркалезна глава на свирка, Оз, графикон зелена, крпи, слатководни, брои, риболов свирки

DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слатководното водач на слатководни води PGM18 е насликана тркалезна глава што тежи унца со една четвртина и доаѓа во три бои. #238 R кој е црвен и бел во боја и има кука за свиоци #1/0. #576 R кој е Chartreuse и портокал во боја и има црвена кука #1/0. #735 G кој е Chartreuse и зелена боја во боја и има кука за свиоци #1/0 зелена рунда. Главата на свирки PGM работи добро со многу видови грутки, цевки, тела на сенки и мали црви. Обоената глава и куките може да се совпаднат со меки пластични бои за да се даде дополнителен блиц на масното тело. Видови риби за кои се користи PGM се бас, крпи, панфис, волја и повеќето видови што можат да бидат привлечени од мали грутки и мека пластика со која се користи PGM. Рибајте го PGM околу дрво, карпи, вегетација и расфрлана обвивка што рибите ја користат како точки на заседа. Насликана кука со двојно 1/8 мл, Chartreuse/Green : издржлива. Одлично за најразлични риби. Тежина : 1/8 мл. Бои : chartreuse и зелена боја.