Обичен појас морнарица сина 72 долга 1 еа
  • Неодамнешно

Обичен појас морнарица сина 72 долга 1 еа

DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој појас на Посеј одење помага при безбедно пренесување или амбилација на пациенти. Направено од здрав памук, овој поза-појас помага да се спречат повреди на задниот дел од старателот и има обложени со никел, метални токи за дополнителна поддршка. Овие преносни ремени, 72 ", се лесни за грижа и можат да се мијат машина кога е потребно. Машински миење на миењето на миењето.