Tuck & von dain капаче од ширина на глуждот со ширина
  • Неодамнешно

Tuck & von dain капаче од ширина на глуждот со ширина

DEN 996.96

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полираните и практични детали го дефинираат подигањето на Даин од Так и фон. Овој мек оригинален кожен чизми обезбедува совршено вклопување со, широко ширина на нозете и удобна пена од 8 мм TRU ™ insole заземјен со шок-апсорбитен XL Extralight® единствено. Капа на капа и затворање на чипка со заменливи ленти го завршуваат изгледот. Висина на пета : 1 1/4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 6 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : Кожа. Горниот материјал : Оригинална кожа. Материјал за надворешни работи : Ева (етилен винил ацетат). Подножје : 8 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.