Време на празник плете пижами во Jerseyерси за домашни миленици, биволи карирано со ирваси, големина екстра-мала мала
  • Неодамнешно

Време на празник плете пижами во Jerseyерси за домашни миленици, биволи карирано со ирваси, големина екстра-мала

DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големото куче или малото, вашиот омилен кучешки пикалки ќе изгледа одлично облечено во овие празници плетени пижами за домашни миленици, биволи карирани со ирваси, големина екстра-мала. Овие пижами на кучиња за одмор се во трендовски принт и имаат парчиња едно парче дизајн со симпатична размавта за седиште во седиштето. Меките пижами со миленичиња во Jerseyерси до празник се облека за шепа за утрински прошетки, трчање низ куќата, празници, па дури и подарок за одмор за вашиот најдобар пријател. Тие се исто така совршени за Божиќното утро, затоа не заборавајте на селфиите за миленичиња! • Дизајн на едно парче пуловер за лесен, лесно да се вклопи • Компатибилен со поводник • Пижамите за кучиња за одмор ќе изгледаат одлично за Божиќното утро, миленичиња, па дури и семејни фотографии. • Пижамите на кучиња се изработени од мека маичка и се неотворени. • Дополнителни карактеристики вклучуваат четири дупки на нозете, со дрес на дрес на отворите на нозете. • Исто така, има и симпатично разубавување на празниците на размавта на седиштето. • Упатства за нега : миење на рацете во ладна вода. Не бели. Лежете рамно на суво. • За одлично вклопување за овие пижами за време на празникот, измерете од основата на вратот на кучето до основата на опашката на кучето. • XS : 10,5 во (26,6 см) одговара на повеќето чихуахуа, минијатурни пудлици • S : 13 во (33,0 см) одговара на повеќето пушки, Ших Тзус, Бостон Териерс • М : 17 во (43,1 см) одговара на повеќето бигли, стандардни пудници • l : 20 во (50,8 см) одговара на повеќето лабрадори, германски овчари, боксери • Пижами за кучиња за одмор се ексклузивни.